2 kolejka

2 kolejka

Za nami już druga kolejka Ligi Halowej w Piątku. Na pozycji lidera niezmiennie Oldboye, a tuż za nimi Bzura Młogoszyn, która w hicie kolejki rozgromiła Warriors Piątek aż 12:6.

Niedzielny zmagania rozpoczęły się od wielkiego hitu. Warriors Piątek podejmowali Bzurę Młogoszyn. Faworytem wydawali się być zawodnicy z Piątku, jednak boisko wszystko zweryfikowało. Mimo, że "Wojownicy", jako pierwsi zdobyli gola, to do przerwy przegrywali już 1:5. Drugą część spotkania była już nieco bardziej wyrównana, jednak i tak ze zwycięstwa mogli cieszyć się młogoszynianie, którzy w końcowym rozrachunku zwyciężyli 12:6.

Większych problemów z pokonaniem Sparty Piątek nie mieli Drinkersi. Debiutanci w LHwP po raz drugi doznali wysokiej porażki, tym razem ulegając 12:2. Młodzi gracze Sparty niezmiennie zamykają ligową tabelę. W gorszej formie byli też zawodnicy Iskry Góra Św. Małgorzaty, którzy nie sprostali Orenicom. Drużyna z B-Klasy po niezłych zawodach z OSP Janków (0:3), tym razem zostali rozbici a 2:8.

Po raz kolejny wszystkich zaskoczyli Oldboye. Doświadczony zespół odniósł drugie zwycięstwo z rzędu, dzięki czemu zachowali pozycję lidera. Tym razem wyższość rywali musieli uznać gracze OSP Janków, którzy przegrali 3:7. W ostatnim spotkaniu Witonianka Witonia mierzyła się z Brazzersami. Przed spotkaniem faworytem była drużyna ze Zgierza i te przewidywania potwierdziły się podczas zawodów. Mimo wyrównanego początku, to Brazzersi do przerwy prowadzili 5:1. Druga część gry była bardziej wyrównana, jednak młodzież ze Zgierza nie wypuściła już zwycięstwa z rąk.